Інструкції прибуткової торгівлі на форекс для починаючих трейдерів
Інструкція для трейдерів – новачків
Зразу торгуй на real рахунку. Зазвичай форекс брокери дають пораду потренуватися в торгівлі спочатку на demo рахунку, проте практика показала, що набагато краще вчитися на реальному депозиті(він повинен бути центовим). Бажання зірвати великий банк, коли росте ціна, боязнь втратити власні гроші – цього немає на демо рахунку, тому справжні емоції, пов’язані з торгівлею трейдер зможе отримати, працюючи тільки з реальними грошима.
Створюйте й вдосконалюйте власну торгову стратегію. Набагато ефективніше одночасно використовувати декілька різних торгових сигналів, які доповнюють та підтверджують один одного. Не рекомендуємо брати занадто багато індикаторів і інших сигналів для власної торгової системи, тому що чим простішою буде торгова система, тим краще вона буде працювати.
Використовуйте її на практиці й постійно коригуйте в потрібному напрямку.
Торгувати зразу всім – небезпечно! Передусім варто визначитися з валютною парою. На сьогоднішній день стабільніше всіх поводить себе пара EUR/USD, тому можна почати з неї, так як інші валюти більш волатильні. На них можливо як швидко заробити, так і швидко втратити – в цьому і заключається небезпека.
Вести щоденник угод. Це дуже важливий фактор для торгівлі, хоча багато трейдерів нехтують ним. Опис проведених угод та їх аналіз допоможе виявити свої сильні та слабкі сторони в торгівлі. Тобто, аналізуючи свій стиль, коректуючи його в потрібний момент, а також записуючи всі думки, пов’язані з проведенням угод, допоможе сформувати власну торгову стратегію.
Тренд – не ворог! Щоб торгівля була успішною, її потрібно вести по тренду, і ніяк не проти. Спостерігай за зміною стану валютної пари напротязі тривалих торгових періодів(день, тиждень, місяць). Зазвичай ціна змінюється під впливом великих гравців на ринку з солідним вливанням капіталу. Зрозумівши їх настрій та рухаючись з ними в одному напрямку – завжди будеш переможцем.
Емоції на другий план! Так як емоції можуть брати гору над розумом та розрахунком, вони можуть заважати трейдеру вести біржову торгівлю. Старайтеся більше аналізувати, наперед розраховувати можливі збитки, прибутки для кожної угоди, які ви збираєтеся відкрити, і що найважливіше розрахувати приблизне закриття угоди, щоб не тішити себе пустими надіями.