Взаємозв'язок витраченого часу на реалізацію валютних проектів форекс
Справа в часу
В одній зі своїх останніх наукових праць видатний фінансист Малколм Гледвел звертає увагу читачів на прямий зв’язок об’єму витраченого часу на освоєння в якійсь професійній діяльності та кількості отриманого потім успіху. На його думку на досягнення очікуваного рівня професіоналізму в середньому повинно бути затрачено близько 10000 робочих годин, що складає десятирічний план з чотирьохгодинним графіком роботи. Нажаль, більшість новачків на валютній біржі розглядають форекс як систему швидкого збагачення, надіючись в короткі строки навчитися з декількох тисяч доларів робити мільйони. Проте саме такий підхід до справи й став винуватцем сучасної економічної кризи, іншими словами світові ринки стали своєрідною фінансовою зброєю масового ураження.
Характерно, що професіонали ринку форекс розуміють наскільки важливий час та відточування своєї майстерності у можливості займати достойне рейтингове місце. Як і будь яка інша професійна діяльність, для трейдингу необхідно:
1. Концентрація.
2. Саморозвиток.
3. Удосконалення робочого портфелю фінансових інструментів.
4. Спеціальна технічна підготовка.
5. Час на набуття практичного досвіду.
Успіх в реальному торговому процесі приходить з часом, тому бажаючому великих прибутків трейдеру прийдеться витратити багато годин на відточування майстерності.
Ускорюємо процес
Між іншим, сучасний технічний розвиток аналітичних систем та штучного інтелекту трохи полегшив задачу нинішнім трейдерам. На сьогоднішній день достатньо знайти, а потім пристосуватися до перевіреного постачальника торгових сигналів, вчасно реагуючи та використовуючи перспективні ринкові можливості. Проте й тут самонавчання не буде зайвим, чим більш детально трейдер вникає в суть автоматичного виконання валютних операцій, тим більш досконалим буде поєднання технічної швидкості та людської інтуіції.